//
Опіка Ангела
Інформаційний ресурс та група підтримки для тих,
хто втратив дітей до, під час або за короткий час після пологів.

Нам шкода вітати вас на цьому сайті, але ми раді,
що ви шукаєте підтримки та відкриті до допомоги!
Скорбота після втрати дитини може перетворитись у дуже одинокий та ізольований шлях.

Опіка Ангела – це організація, створена батьками, які втратили дітей для підтримки тих, хто проходить через такий важкий час зараз чи пережив втрату раніше. Ми розуміємо біль, який живе у серці таких батьків.

Втрата дитини – це одне з найскладніших випробувань! Це суперечить природному циклу життя і вмить час очікування, підтримки, мрій про майбутнє може перетворитись в розпач, ізоляцію та біль.

На жаль, кожна четверта вагітність закінчується втратою. Ми не можемо запобігти цьому, але хочемо стати опорою для батьків та дотичних сторін, які проходять через таке горе.
Про Опіку Ангела
Опіка Ангела – це організація, створена для підтримки батьків які втратили вагітність або чия новонароджена дитина померла. Ми створені батьками, які мали такий досвід у житті та розуміємо, наскільки важливо отримати опору для того, щоб навчитись жити далі.
У своїй діяльності ми ставимо собі єдину мету: підтримка жінок та сімей, які втратили вагітність або чия новонароджена дитина померла.
Ми хочемо щоб за допомогою нашої організації батьки могли отримати підтримку впродовж часу скорбрти, а медичні установи та інші дотичні організаці - навчання для того, щоб надавати кваліфікований супровід.
Команда
Наталія Сениця
Тарас Бондаренко
Івано-Франківськ
Засновники організації Опіка Ангела. Ми віримо, що підтримка при перинатальних втратах не є привілеєм, а базовою потребою. Батьки, які переживають втрату, повинні отримувати належну турботу у медичних закладах та після втрату впродовж всього періоду горювання. Наша мета: зробити так, щоб це було можливим в Україні.
Ірина Созанська
Світлана Максюта
Київ
Ми починали надавати підтримку сім'ям з всієї України ще тоді, коли про це майже ніхто не говорив. З 2018 року в Києві функціонують групи підтримки для потерпілих батьків та появились щорічні ініціативи для підтримки потерпілих сімей. Ми віримо, що спільними зусиллями ми зможемо створити систему підтримки, доступу для всіх, хто потребує допомоги у всіх містах України.
Ми керуємось трьома основними принципами:
1
Емпатія
показати масштабність та важливість проблеми. Допомогти зрозуміти наскільки сильним є біль від втрати дитини людям, які поруч. Стати опорою для лікарень та інших дотичних організацій, навчити їх персонал розуміти біль від втрати та надавати кваліфіковану підтримку. Створити підтримку, яка буде супроводжувати впродовж часу скорботи та дасть надію.
2
Інклюзивність
мати, батько, інші діти у сім'ї, а також бабусі та дідусі дуже сильно переживають втрату. Ми хочемо дати можливість кожному отримати належну підтримку та знайти безпечне середовище в час скорботи.
3
Толерантність
у нас немає місця для дискримінації чи осуду. Ми відкриті для кожного, хто потребує підтримки у складний час.
Любов до дитини не вимірюється часом,
так само, як і біль від втрати не залежить від того,
скільки вдалося побути разом.